Alıç Sirkesi 500 Ml

Alıç Sirkesi 500 Ml
Görsel 1
ZeryaPuan : 116
Fiyat:
25,00 TL
Havale / EFT:
23,75 TL
25.00 www.zeryanatura.com
Sepete EkleSatın Al
Dünyanın dört bir yanında şifa amaçlı kullanılmasının yanında lezzet verici olarak da tercih edilen sirke, devasa ağaçlarda yetişen alıç meyvelerinden yapılır.
Dikenlerle kaplı, ortalama on metre boyundaki ağaçlarda yetişen alıç meyvesi toplanarak sirke yapılır ve bu ürün alıç sirkesi adını alır. Toplanması bir hayli zor olan meyve, bu özelliği ile sirkesini de değerli kılar.

Siz değerli müşterilerimiz için özenle topladığımız alıç meyvelerini hijyenik şartlarda,geleneksel yöntemlerle ve doğal fermantasyon yoluyla odun ateşinde ısıtılıp ardından süzülen sularının doğal fermantasyona bırakıldığı için kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu,renk değişimi ve sirke yüzeyinde 'ana' adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir.Bu durumda sirke tekrar süzülerek kullanılır .Dolayısıyla fermantasyon devam eder. Bunun sebebi sirkenin pastorize ve filtre edilmemiş olmasıdır .

 
Sağlık Beyanı Uyarısı

Ürünlerimizin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Diğer Özellikler
Stok KoduZNSR01
MarkaZerya Your Natural Company
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.