Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Zerya Your Natural Company, kişisel bakımınızı, yaşadığınız alanları ve ruhunuzu besleyebilmeniz için gerekli ihtiyaçlarınızı size ve doğaya zarar vermeden karşılamak amacıyla 2000 yılında Antalya'da kuruldu.

Kurulduğumuz ilk günden beri vizyon, misyon ve hedeflerimizle şirketimizi hep daha ileriye taşıdık. Gerçekles
̧tirdiğimiz girişimlerle daha da yenilikçi noktalara ulaştık. Genç, dinamik, azimli ve yeniliklere açık ekibimizle günümüz teknolojisini ve trendlerini yakından takip ettik. Ürün anlayışımızı her zaman güncel ve yenilikçi tuttuk.


Zerya Your Natural Company'nin tüm ürünleri el yapımı, doğal, faydalı ve katkısız; kısacası olması gerektiği gibi.


En büyük hedefimiz; tüm dünyada kalitesini, lezzeti ve doğallığını kanıtlanmış yerli üretimlerimiz ile tedarik zinciri yönetiminin en ince noktalarını bir araya getirmek ve dünyaca ünlü markalar yaratmak.
Ekibimiz büyük bir özenle, Ar-Ge birimimizle entegre bir şekilde, ürünlerimizin geliştirilmesi ve son tüketiciye ulaştırılması için çalışıyor.

Her geçen gün e-ticaret ve perakende mağazacılık alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar sayesinde tüketicilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. www.zeryanatura.com online alışveriş sitemizde bakım ürünlerinin yanı sıra, birçok farklı doğal ve organik ürünleri de sizlerle bulus
̧turuyoruz.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.